Katalog firm

AMS Car Design

Prawo wymaga, aby przednia szyba w Państwa samochodzie nie była w żaden sposób uszkodzona. Jeśli zdarzyło się Państwu, że została ona stłuczona bądź też posiada widoczne pęknięcie, to zapraszamy Państwa do naszej firmy AMS Car Design, gdzie w przystępnej cenie zajmiemy się jej wymianą.

Szyby samochodowe

Każdy z nas zgodzi się, że samochody na ogół lepiej wyglądają gdy posiadają przyciemnione szyby. Zabieg ten nie jest już dzisiaj wykonywany jedynie przez młodych entuzjastów motoryzacji, ale nawet producenci samochodów montują do nich tego typu szyby już w fabryce. Co jeśli sami chcielibyśmy przyciemnić szyby w naszym aucie? Nic prostszego, wystarczy zgłosić się do nas!
Łódzka firma AMS Car Design oferuje przyciemnianie szyb we wszystkich modelach samochodów, a ponadto zajmuje się również dystrybucją i sprzedażą samych szyb renomowanych producentów. Na naszej stronie internetowej www.przyciemniamy.com.pl znajdziecie szczegółowe informacje na temat usług jakie oferujemy, oraz jak można do nas dotrzeć.
Jeśli komuś przydarzyła się stłuczka lub inne zdarzenie w wyniku którego ucierpiała któraś z szyb, zapraszamy do nas. Mamy w ofercie produkty renomowanych firm, a więc trwałe i solidne szyby samochodowe Łódź jest miejscem gdzie prowadzimy naszą działalność, zakład znajduje się przy ulicy Pojezierskiej 60. Zapraszamy!

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668-833-423


Podobne firmy

Foliant

Folie antywłamaniowe, przeciwsłoneczne czy też dekoracyjne ewentualnie inne przeznaczone do oszklonych powierzchni, to coś co zyskuje na coraz większym zastosowaniu. Oczywiście firma Foliant zachęca d...