Katalog firm

Apemi

Salon Okien i Drzwi Apemi z siedzibą w Szczytnie istnieje na rynku od 2005 roku. Specjalizuje się w sprzedaży i montażu stolarki otworowej. Oferuje okna, drzwi, bramy i parapety renomowanych producentów. Firma świadczy również usługi remontowe i wykonuje docieplenia budynków. Zapewnia rzetelną realizację zleceń.

Montaż drzwi

Salon okien i drzwi APEMI istnieje już od 2005 roku. Od samego rozpoczęcia swojej działalność na rynku polskim, salon ten inwestował w poszerzanie oferty sprzedawanych produktów. Są to głównie okna, jak i drzwi Szczytno. Wszystkie wyroby są tworami producentów, którzy są powszechnie znani i poważani.
Do produkcji drzwi wykorzystują tylko materiały najlepszej jakości, co sprawia, że efekt końcowy również jest wysokiej jakości. W APEMI drzwi są dostępne w różnych wariantach i modelach. Cała oferta jest podzielona na drzwi zewnętrzne i wewnętrzne i w obu kategoriach można znaleźć bardzo dużo różnorodności i interesujących rozwiązań. Choć niektóre drzwi są dosyć drogie, każdy zawsze może znaleźć bardziej ekonomiczną opcję, która wpasuje się w budżet przeznaczony na ten zakup.
Pracownicy salonu z chęcią pomagają przy podjęciu wyboru i zawsze udzielają pomocnych wskazówek. W APEMI można oczekiwać profesjonalizmu i gwarancji wysokiej jakości. Jest to zatem idealne miejsce, aby robić tam ważne zakupy, takie jak zakup drzwi.

Kontakt

Ulica: Polska 52

Kod: 12-100

Miejscowość: Szczytno

http://apemi.eu/

E-mail: biuro@apemi.eu

Tel.: 511-840-654


Podobne firmy

ARM

Chyba nikt z nas nie lubi przedłużających się remontów. My to doskonale rozumiemy, dlatego podchodzimy rzetelnie do każdego powierzonego nam zadania. Firma ARM oferuje kompleksowe usługi remontowe i b...