Katalog firm

Karczma Bida w Opolu

Każdy, kto chciałby zorganizować niezapomnianą uroczystość i szuka miłego lokalu, powinien zapoznać się z ofertą restauacji Karczma Bida. Serwujemy doskonałe dania kuchni staropolskiej, które to będą smakowały każdemu. Więcej informacji uzyskają Państwo kontaktując się z naszą obsługą.

Dania staropolskie

Karczma Bida to cudowne miejsce, gdzie można miło spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół, zjeść smaczny posiłek i napić się aromatycznych napojów. Restauracja powstała w pięknym drewnianym domu, wybudowanym w stylu tradycyjnej góralskiej chaty. Wnętrza są bardzo obszerne, ciepłe i przytulne, co jeszcze bardziej potęguje świetną atmosferę.
Wystrój jest bardzo klimatyczny, a uroku dodaje palenisko z żywym ogniem i ludowo ubrana obsługa. W lokalu serwowane są posiłki tradycyjnej kuchni polskiej. Menu zostało również urozmaicone o zdrowie posiłki dla osób dbających o linię. Do tego dochodzą świeże sałaty, intrygujące przystawki i pyszne desery. Każdy, nawet najbardziej wybredny smakosz znajdzie coś dla siebie. Karczma Bida - restauracja Opole to idealne miejsce do spotkań towarzyskich.
Można tam zorganizować przyjęcie okolicznościowe, takie jak urodziny, imieniny, chrzciny czy komunie. Ze względu na dogodną lokalizację i duży parking, łatwo dostać się na miejsce. Bida to jedno z najpopularniejszych miejsc na mapie Opola.

Kontakt

Ulica: Wrocławska 355

Kod: 45-900

Miejscowość: Opole

http://www.karczmabida.com/

E-mail: wrzoski@karczmabida.com

Tel.: 666-305-406