Katalog firm

Elektro Klima

Firma Elektro Klima zajmuje się projektowaniem, sprzedażą a także montażem urządzeń służących do budowy inteligentnego domu. Firma posiada bardzo szeroki asortyment. W ofercie są więc zarówno systemy alarmowe, urządzenia do monitoringu, ale także urządzenia centralnego odkurzania i klimatyzacji domowej i przemysłowej.

Klimatyzatory

Elektro-klima.com jest stroną internetową, będącą tak naprawdę wizytówką firmy Elektro Klima. Jej główną osią napędową są inteligentne domy, a na łamach tej strony zapoznać się można z pełną jej ofertą. W niej znajduje się nie tylko zaawansowana klimatyzacja pomieszczeń Elbląg, którą może sugerować już sama nazwa firmy, ale też różnego rodzaju elementy kojarzone właśnie z inteligentnymi domami - rozbudowane systemy alarmowe, wentylacje, czy też odkurzacze centralne, będące obecnie hitem, jeżeli chodzi właśnie o nowoczesną aranżację i wyposażenie wnętrz.
Firma działa na polskim rynku już od dawna, więc jeżeli masz w planach unowocześnienie swojego domu, Twój wybór wręcz musi paść na nią. Zwłaszcza, że firma nie bez powodu cieszy się ogromnym zaufaniem nie tylko na terenie Elbląga, gdzie ma swoją siedzibę, ale też na terytorium całej Polski. W końcu zdążyła już obsłużyć klientów z całego kraju - i to zarówno tych bardziej wymagających, jak i tych, którzy nie znają się do końca na rzeczy. Każdy tutaj może liczyć na fachową obsługę!

Kontakt

Ulica: Bytomska 8

Kod: 82-300

Miejscowość: Elbląg

http://elektro-klima.com/

E-mail: elektro-klima.elblag@wp.pl

Tel.: 606-780-753


Podobne firmy

Sowa

Firma eko - Sowa zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Oferujemy Wam kolektory słoneczne, instalacje ogrzewania, nowoczesne pompy ciepła, montaż wentylacji, rekuperatory oraz instalacje wodno - ka...