Katalog firm

Foto24.com.pl

Potrzeba fotografa i operatora? W takiej sytuacji warto pomyśleć o zdecydowaniu się na dwa w jednym – Bartosz Wojciechowski, fotograf i operator. Wszyscy zainteresowani mogą być pewni wiedzy, doświadczenia i profesjonalnego sprzętu. Cel działalności jest jeden – uchwycenie pięknych chwil. Więcej na Foto24.com.pl.

Sesje ślubne

Ślub jest okazją, którą na pewno należy upamiętnić na zdjęciach. Wiadomo, iż fotografia ślubna Łódź wymaga jednak zarówno doświadczenia, jak i pewnego talentu. Zatem dla każdej osoby, która planuje swój ślub w Łodzi lub okolicach, warto jest polecić firmę Foto24.com.pl.
Firmę tę założył młody fotograf, który posiada ogromną pasję do fotografii wszelkiego rodzaju. Fotografia ślubna jest jedną z tych dziedzin, w której ma największe doświadczenie. Nie brakuje mu bowiem zleceń związanych z weselami i nadchodzącymi ślubami.
Współpracując z Foto24.com.pl zawsze można mieć pewność, że zdjęcia będą gotowe w określonym czasie. Wykonane zostaną przy pomocy nowoczesnego sprzętu, który zapewnia najlepszej jakości fotografie. Ogólna stylizacja zdjęć zależy od klientów, jednakże fotograf potrafi zapewnić, że wynik końcowy na pewno będzie zachwycający. Jest to zatem wspaniały wybór dla każdej osoby, która pragnie zapewnić, że zdjęcia na ślubie będą się pięknie prezentować i pozostaną pamiątką na bardzo wiele lat małżeństwa.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610


Podobne firmy

AT Górscy

Dobry fotograf to fachowiec, którego zadaniem jest uwiecznienie pięknych chwil z życia każdego człowieka. Skupiam się na profesjonalnej fotografii najmłodszych. Uwieczniam piękne chwile z Chrzcin, Kom...