Katalog firm

Foto24.com.pl

Potrzeba fotografa i operatora? W takiej sytuacji warto pomyśleć o zdecydowaniu się na dwa w jednym – Bartosz Wojciechowski, fotograf i operator. Wszyscy zainteresowani mogą być pewni wiedzy, doświadczenia i profesjonalnego sprzętu. Cel działalności jest jeden – uchwycenie pięknych chwil. Więcej na Foto24.com.pl.

Zdjęcia ślubne

Profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie oraz bogate techniczne zaplecze to zdecydowane walory fotografa, który wykona niebanalne zdjęcia ślubne Łódź. Dbałość o najmniejszy szczegół, nietuzinkowe pomysły oraz wprawne oko prawdziwego fotografa z pasją sprawiają, że każdy foto album z tej wyjątkowej uroczystości jest jedyny w swoim rodzaju i stanowi niepowtarzalną pamiątkę.
Co jeszcze odróżnia go do innych wykonawców tego zawodu? Umiejętność wczuwania się w daną chwilę i utrwalenie z niej tego, co najbardziej istotne, czyli ludzkich emocji, które są ulotne jak każda piękna chwila i dlatego trzeba je utrwalać.
Jeśli uważasz, że w tym zawodzie bywają ograniczenia, to teraz będziesz miał okazję przekonać się, że zdecydowanie tak nie jest. Zdjęcia ślubne mogą być realizowane o każdej porze dnia i nocy oraz w wybranej przestrzeni. Fotograf zawsze do każdej sesji podchodzi indywidualnie i słucha swojego klienta - to właśnie dlatego nasze foto albumy z tej uroczystości przywołują emocje i wrażenia, które towarzyszyły Wam w tym szczególnym dniu.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610


Podobne firmy

AT Górscy

Dobry fotograf to fachowiec, którego zadaniem jest uwiecznienie pięknych chwil z życia każdego człowieka. Skupiam się na profesjonalnej fotografii najmłodszych. Uwieczniam piękne chwile z Chrzcin, Kom...