Katalog firm

Producent skarpet Megi

Wybór odpowiednich skarpetek, które będą spełniać wszystkie nasze oczekiwania nie jest prostym zadaniem. Sklep Megi proponuje skarpetki najwyższej jakości, które zapewnią potrzebny podczas wypełniania codziennych obowiązków komfort użytkowania. Odwiedź naszą stronę https://www.skarpetki.com.pl/ i sam się przekonaj.

Skarpety do garnituru

Świat się zmienia i moda także, jednak jednym co pozostaje bez zmian jest posiadanie odpowiednich skarpet do garnituru. Tak więc skarpety do garnituru najczęściej są spójne z całością, choć najnowsze trendy mody biznesowej wskazują na rozluźnienie i pozwalają mężczyznom na odrobinę szaleństwa.
Tak więc powstają bawełniane oraz bambusowe skarpety do garnituru, których zadaniem jest chronić stopę przed zmęczeniem i pochłaniać ewentualny pot. Dla mężczyzn mających problem z potliwościom stóp przewidziane są nowoczesne skarpety z włókien bambusa. Przędza bambusowa zapewnia bardzo dobre właściwości termiczne, przez co można w nich chodzić przez cały rok. Bambus wpływa korzystnie na odprowadzanie wilgoci i ma właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne.
Skarpetki z niego dbają o stopę pod kątem biologicznym oraz zapewniają przyjemność z chodzenia. Maja płaski szew, który zapewnia poczucie komfortu. Posiadają dodatkowe wzmocnienia na pięcie i domieszkę elastanu, dzięki której dopasowują się do stopy i nie zsuwają podczas chodzenia.

Kontakt

Ulica: ul.Skautów Łódzkich 38

Kod: 92-640

Miejscowość: Łódź

https://www.skarpetki.com.pl/

E-mail: sklep@skarpetki.com.pl

Tel.: 602231867